کوشش مک لارن برای فروش سهام تیم فرمول 1

به گزارش تور کانادا، پیش از این در خبری به اخراج تعداد زیادی از کارکنانا شرکت مک لارن این سوپرخودروساز انگلیسی پرداخته بودیم. حال طبق اخبار اختصاصی که توسط اتوکار انگلستان منتشر شده است این شرکت میخواهد تا بخش زیادی از سهام تیم فرمول 1 خود را نیز واگذار کند.

کوشش مک لارن برای فروش سهام تیم فرمول 1

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

هفته گذشته نیز مک لارن در حدود 150 میلیون پوند از بانک ملی بحرین وام با بهره پایین دریافت کرد. با وجود تمامی این شرایط سهام دارن تصمیم گرفته اند که برای تضمین آینده مک لارن سیاست های جدیدی را اتخاذ نمایند.

به همین دلیل و طبق اطلاعات بدست آمده از داخل شرکت، مک لارن میخواهد که در آینده ای نزدیک بخشی از سهام تیم فرمول 1 خود را به جهت سرمایه گذاری به فروش برساند. به علاوه بخشی از خط فراوری محصولات تجاری این شرکت نیز به فروش خواهد رسید.

در حال حاضر جایگاه های فرمول یک تحت عنوان سرمایه گذاری خرید و فروش شده و سهام شرکت های شرکت نماینده در این مسابقات نیز به جهت سرمایه گذاری خریداری می گردد.

سال گذشته بود که پدر نیکلاس لطیفی دو رگه ایرانی کانادایی با سرمایه گذاری 200 میلیون پوندی در تیم فرمول 1 ویلیامز توانست یک جایگاه را برای فرزند خود به ارمغان آورد و به همین ترتیب نیز نیکلاس لطیفی عنوان اولین ایرانی حاضر در مسابقات فرمول 1 را به خود اختصاص داد.

پیش از این لنس استرول به همین شکل در تیم فرمول 1 ریسینگ پوینت صاحب جایگاه شد و پدر او نیز بخش عظیمی از سهام شرکت آستون مارتین شریک تجاری ریسینگ پوینت را به تصاحب خود در آورد.

با توجه به قوانین جدید مسابقات فرمول 1 مبنی بر رعایت سقف بودجه برای تمامی تیم های شرکت نماینده، این مسابقات به محل جذابی برای سرمایه گذاری افراد و شرکت ها مبدل شده است.

پیش از این نیز صحبت هایی از فروش بخشی از پتنت ها و دست آوردهای بخش مسابقه ای مک لارن برای استفاده در حمل و نقل عمومی و بخش بهداشت به گوش می رسید. اما به نظر می رسد این پتنت ها و دست آوردها به صورت کاملا محرمانه در اختیار بخش مسابقه ای مک لارن قرار گرفته و همین موضوع نیز شرایط عرضه را بسیار پیچیده می نماید.

در حال حاضر صحبت ها در زمینه فروش سهام تیم فرمول 1 مک لارن در مراحل پیشرفته قرار گرفته است و به نظر می رسد که بیش از یک خریدار خواستار سرمایه گذاری در تیم فرمول 1 مک لارن است.

منبع : دیجیاتو

منبع: آی تابناک
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 620

به "کوشش مک لارن برای فروش سهام تیم فرمول 1" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش مک لارن برای فروش سهام تیم فرمول 1"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید