حمله تند حسن عباسی به اصلاح طلبان

به گزارش تور کانادا، حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین در انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: اگر رئیس جمهور فقط 15 درصد اختیار دارد پس در حد همان 15 درصد شعار بدهید و به مردم به اندازه 15 درصد قول بدهید، پس چرا قول صد درصدی به مردم می دهید؟

حمله تند حسن عباسی به اصلاح طلبان

به گزارش فارس، عباسی یادآور شد: اگر کسی گفت من رئیس جمهور شوم فلان کار را می کنم که شما می دانید عملی نمی گردد بدانید دروغ می گوید.

وی گفت: جریان اصلاحات معتقد است اسلام مُرده است و باید برویم دنبال پروژه ایران شهری! شورای نگهبان باید مراقب باشد، آیا کسانی که معتقدند اسلام مُرده، باید دوباره بیایند در انتخابات شرکت نمایند؟

عباسی اضافه نمود: هر کسی از اصلاح طلبان می خواهد در انتخابات ثبت نام کند باید بگوید موضعش درباره نظریه جواد طباطبایی چیست؟ اگر آن ها هم معتقدند اسلام مُرده است و اعتقادی به اسلام ندارند غلط می نمایند در انتخابات ثبت نام نمایند! این ها جایزه ویژه فارابی را به نظریه مرگ اسلام یک کسی مثل جواد طباطبایی می دهند! کسی که مرگ اسلام را نوید می دهد به دنبال این است که کشور را نابود کند، اما این ها کور خوانده اند.

عباسی تاکید نمود: سلبریتی ها این بار اگر در زمان انتخابات بخواهد بیایند و از این ها حمایت نمایند ما هم با ادبیات خودشان با آن ها برخورد خواهیم کرد.

وی گفت: تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری مذاکرات به هر نتیجه ای برسد، نباید مردم زیر بار آن بروند، چون اهدافش معین است.

منبع: فرارو
انتشار: 14 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1099

به "حمله تند حسن عباسی به اصلاح طلبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند حسن عباسی به اصلاح طلبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید