راهنمای انتخاب برترین عطرهای زنانه برای زمستان

به گزارش تور کانادا، برترین عطر های زنانه برای زمستان عطر هایی هستند که باعث شوند احساس آرامش و گرمای لطیفی، شما را دربرگیرد و ظرافت و زنانگی بیشتری به استایل شما اضافه کند. درست مثل وقتی که لباس های زمستانی تان را گرم و راحت انتخاب می کنید، یک عطر زمستانی هم باید احساسی از راحتی و حس خوب ایجاد کند. با وجود تنوع زیاد در رایحه ها و عطر ها، داشتن فهرستی از برترین عطر های زنانه زمستانی، انتخاب را آسان تر خواهد نمود. ما این فهرست را آماده نموده ایم تا به شما یاری کند به درستی عطری مطابق با سبک و سلیقه شخصی خود برای فصل سرد زمستان پیدا کنید.

راهنمای انتخاب برترین عطرهای زنانه برای زمستان

1. ادوتویلت زنانه ورساچه مدل Crystal Noir

اگر در پی عطری هستید که تأثیری جسورانه و قوی داشته باشد، ادوتویلت ورساچه کریستال نوآر (VersaceCrystal Noir) برترین گزینه برای شماست. این عطر با جنب و جوشی از رایحه فلفل و زنجبیل شروع می گردد و زنانگی اغوانماینده ای را با عطر مشک و چوب صندل در نت های پایه به نمایش می گذارد. بنابراین، برای زدن این عطر باید به اندازه کافی جسور و مطمئن باشید. کریستال نوآر برترین عطر زنانه برای زمستان است چرا که پخش بو و طول عمر بالایی دارد. به همین علت می تواند گزینه خوبی برای مهمانی های رسمی، قرار های عاشقانه و شب نشینی های زمستانی باشد.

2. ادوپرفیوم زنانه مون بلان مدل Lady Emblem

ادوپرفیوم زنانه لیدی امبلم (Lady Emblem) از برند فرانسوی مون بلان (Montblanc)، به عنوان نسخه زنانه عطر امبلم (Emblem) شناخته می گردد. لیدی امبلم شیک و مجذوب نماینده است و با رایجه ای گلی و میوه ای، جهانی از ظرافت و زنانگی را با خود به همراه دارد. نحوه ترکیب خلاقانه روایح ظریف و حسی یاس و انار با گرمای مشک و عنبر آن را به برترین عطر زمستانی زنانه تبدیل نموده است. شیرینی و گرمای این ادوپرفیوم، تداعی نماینده پیچیدگی های حیرت انگیز زنانه است. لیدی امبلم از آن دسته عطر هایی است که تقریبا هر خانمی آن را دوست خواهد داشت. به همراه طراحی مجذوب نماینده و شبیه به الماس شیشه عطر، این ادوپرفیوم می تواند هدیه ای فوق العاده برای مناسبت های خاص باشد.

3. ادوپرفیوم زنانه جورجیو آرمانی مدل Si Intense

اگر چرم جزء جداناپذیر استایل شما در فصول سرد است، بدون شک سی اینتس (Si Intense) برترین عطر زمستانی زنانه برای شما خواهد بود. این ادوپرفیوم درمیان نسخه های مختلف عطر سی (Si) برند جورجیو آرمانی، به رایحه خیره نماینده، عمیق و سنگین خود معروف است. عطری که زنی مجذوب نماینده با لباس های چرمی را تداعی می نماید.

جنبه های حسی و ظریف در این ادوپرفیوم شما را از دیگران متمایز خواهد نمود. اعتماد به نفس، زیبایی و جسارت در همان اسپری اول به خوبی احساس می گردد و می تواند خط بوی منحصربه فردی باقی بگذارد. سی اینتنس با ترکیبی از رایحه چوبی میوه ای برای زنی قوی و پرشور طراحی شده که شجاع است و از ریسک کردن نمی ترسد. چنین زنی بسیار کاریزماتیک، با اعتماد به نفس، مستقل و پیچیده تصور می گردد. این ادوپرفیوم برای استفاده در شب های طولانی زمستان انتخابی عالی است و در طول روز هم ماندگاری خوبی دارد.

4. ادوپرفیوم زنانه گوچی مدل Ambrosia di Fiori

بسیاری از خانم ها طراوت گلی را نه تنها برای فصل تابستان، بلکه برای روزهای سرد زمستان نیز ترجیح می دهند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، ادوپرفیوم گوچی آمبروزیا دی فیوری (Gucci Ambrosia di Fiori) برای شماست. ترکیبی سراسر گلی با تعادلی دقیق که آن را از دیگر نسخه های عطر گوچی بلوم(Gucci Bloom) متمایز می نماید. نت های زنانه و بی نظیر یاس، گل سرخ و رز دمشقی در ترکیب با همدیگر، برترین عطر زمستانی زنانه و فراموش نشدنی را ایجاد می نمایند.

5. ادوپرفیوم زنانه دیور مدل Hypnotic Poison

با اینکه عطر دیور پویزن گرل (Dior poison girl) رایحه ای فراموش نشدنی و پرشرو شوری دارد، اما این عطر دیور پویزن هیپنوتیک (Poison hypnotic) است که عنوان برترین عطر زنانه زمستانی را به خود اختصاص می دهد. این عطر برای خانم هایی است که عاشق نت های شیرین و مجلل هستند. شیرینی این ادوپرفیوم، در مقیاس شیرینی بین عطر پویزن گرل و عطر پویزن قرار می گیرد.

دیور پویزن هیپنوتیک عطری فریبنده، احساسی و عمیقاً اعتیاد آور است و با هر اسپری، باعث می گردد بیشتر به آن علاقه پیدا کنید. به لطف ترکیبی از شکوفه پرتقال، دانه تونکا و وانیل هیپنوتیزم نماینده، شما می توانید رایحه ای زنانه قوی و مقاومت ناپذیری را به استایل زمستانی خود اضافه کنید.

6. ادوپرفیوم زنانه بولگاری مدل Jasmin Noir

اگر بوی یاس را برای تمام فصل ها می پسندید، بولگاری جاسمین نوآر (Jasmin Noir) پیشنهاد ما برای شما به عنوان یکی از برترین عطرهای زنانه زمستانی است. نت های گرم و زنانه این عطر، بسیاری از هواداران روایح چوبی گلی را به خود جلب می نماید.

این عطر در تضاد دوگانه نت های مردانه و زنانه ایجاد شده است. در این ادوپرفیوم، یاس به طرز پیچیده ای با روایح مرموز چوب، کهربا و بادام درآمیخته شده است که در امتداد پوست با هماهنگی کامل پخش می شوند. برند بولگاری این عطر را به خانم های بین 25 تا 40 سال تقدیم نموده است و برای مهمانی های شبانه رسمی برترین انتخاب خواهد بود.

نکاتی برای انتخاب برترین عطر زنانه مخصوص زمستان

نت های فصلی را در نظر بگیرید

اگرچه ترجیحات شخصی نقش مهمی در تعریف یک عطر زمستانی دارند، اما به خاطر داشته باشید که برترین عطر زنانه برای زمستان اغلب دارای نت هایی گرم و دلربا است که راحتی و گرمای دلنشینی را تداعی می نمایند. در فصل زمستان بهتر است در پی عطر هایی ساخته شده از روایح وانیل، عنبر، دارچین، چوب صندل و نعناع هندی باشید. این نت های پایه، عطری حسی، فراموش نشدنی و شگفت انگیزی را برای ماه های زمستان ایجاد می نمایند.

علاوه بر این، نت های خوراکی مانند پرالین (نوعی شکلات مغزدار)، کارامل و شکلات همگی باعث می شوند که ما احساس گرمای بیشتری کنیم. پس عطر های ساخته شده از این دست روایح هم گزینه خوبی برای استفاده در فصول سرد خواهند بود.

غلظت های بالاتر انتخاب های بهتر

برای انتخاب برترین عطر زنانه مخصوص زمستان، غلظت عطر بسیار مهم است. به عنوان یک قانون کلی، پیشنهاد می گردد به جای غلظت ادوتویلت یا ادکلن، از میان غلظت ادوپرفیوم (EDP) عطر خود را برای ماه های سرد سال انتخاب کنید. ادوپرفیوم، غلظت رایحه بالاتری نسبت به ادوتویلت و ادکلن دارد. به عبارت دقیق تر دارای اندازه الکل کمتری است.

از انتخاب روایح سنگین نترسید

همانطور که در فصول سرد، رنگ لباس ها و استایل شخصی غالبا به سمت تناژ های عمیق تر و پررنگ تر میل می نماید. برای انتخاب عطرهای زمستانی هم باید سراغ روایح غنی تر و شدید تر رفت. آن دسته از عطر های سبک و زودگذر، عموما برای ماه های بهار و تابستان در نظر گرفته می شوند. در حالی که عطر های فصول سرد برای تأثیرگذاری بیشتر باید روایحی سنگین تر داشته باشند. عطر های زنانه با طبع گرم به طور کلی غنی و حسی هستند و با نت های پایه سنگین شناخته می شوند. پس در انتخاب برترین عطر زنانه برای زمستان جسورانه عمل کنید و در پی نت هایی بروید که به شما روحیه می دهند.

عطری با ماندگاری بالا، برترین عطر زنانه برای زمستان

در فصل زمستان باید عطر هایی را انتخاب کنید که ماندگاری بالایی دارند. کاهش دما، ماندگاری و پخش بوی عطر را تحت تأثیر قرار می دهد. از آنجایی که در ماه های سرد سال، پوست ما خشک تر است، بوی عطر سریع تر از ماه های بهار و تابستان محو می گردد. روش های زیادی برای افزایش ماندگاری عطر در فصول مختلف وجود دارد. انتخاب عطری با رایحه سنگین و غلظت بالا تضمین می نماید که عطر ماندگاری بیشتری خواهد داشت و در طول روز تا برنامه های عصر هم با شما خواهد ماند.

بعلاوه، عطر زدن روی لباس هم ماندگاری عطر را بالاتر می برد. بنابراین دفعه بعد که با لباس یا کت پشمی بیرون آمدید، علاوه بر پوست، مقداری عطر روی لباس خود هم اسپری کنید. این ساده ترین و سریع ترین روش برای ماندگاری بیشتر عطر در فصول سرد است.

منابع: ifragranceofficial, 10fragrances, vioralondon

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 11 آذر 1402 بروزرسانی: 11 آذر 1402 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1813

به "راهنمای انتخاب برترین عطرهای زنانه برای زمستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای انتخاب برترین عطرهای زنانه برای زمستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید