سیدجلال حسینی: قرارداد بازیکنان پرسپولیس را منتشر کنید

به گزارش تور کانادا، سیدجلال حسینی درباره قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام فوتبال ایران گفت: این قهرمانی مبارک طرفداران مان باشد. مسائل زیادی داشتیم که 7 بازیکن مان در تیم ملی بودند و دو سه بازیکن هم مصدوم در تیم مان حضور داشتند. اصلاً کنار هم نبودیم و بعد از تعطیلی اردوی تیم ملی کنار هم تمرین نداشتیم و امروز بازی سختی با تراکتور داشتیم.

سیدجلال حسینی: قرارداد بازیکنان پرسپولیس را منتشر کنید

مدافع پرسپولیس درباره اینکه هر تعویض این تیم بیرون رفتن یک ملی پوش و ورود ملی پوشی دیگر بود، گفت: همانطور که گفتم خیلی سخت بود، چون همین 7 ملی پوش 20 روز کنار ما نبودند.

حسینی درباره شرایط اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: این مسائل وجود دارد و آقایان سمیعی و صدری کوشش می نمایند مسائل را رفع نمایند. ما هم منتظر حل مسائل هستیم.

وی درباره اینکه پرسپولیسی ها چند درصد دریافتی داشته اند، گفت: 55 درصد دریافتی داشتیم. منتظر روشن شدن شرایط هستیم و می خواهیم که قراردادها شفاف سازی گردد.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه منظورش از شفاف سازی قراردادها منتشر شدن آنهاست، گفت: بله، ما می خواهیم که قراردادها منتشر گردد.

حسینی در واکنش به اینکه آیا مطرح شدن انتشار قراردادها در پاسخ به فرهاد مجیدی است که درباره قراردادها صحبت نموده است، توضیح داد: نه، این صحبت اصلاً درست نیست. چیزهایی که ما می گوییم را به استقلال می چسبانند و برعکس. همه چیز را به این دو تیم می چسبانند و بقیه تیم ها راحت کارشان را انجام می دهند. نباید اینطور باشد.

وی درباره اینکه آیا اقتصادیات قراردادهایش را خودش پرداخت می نماید، گفت: همواره خودمان پرداخت کردیم. متأسفانه شرایط اینطور است که اداره اقتصادیات کارش را می نماید. ما در نفت تهران پولی نگرفتیم و منحل شد، اما اقتصادیات آن را پرداخت کردیم. در آن قراردادها هم نه دست مان به جایی بند است نه توانستیم یقه کسی را بگیریم و هر جا هم می رویم، بدهکار هستیم.

منبع: فرارو
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1258

به "سیدجلال حسینی: قرارداد بازیکنان پرسپولیس را منتشر کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجلال حسینی: قرارداد بازیکنان پرسپولیس را منتشر کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید