شناسایی و تامین اراضی مورد احتیاج طرح نهضت ملی مسکن

به گزارش تور کانادا، استاندار خراسان رضوی گفت: فرمانداران استان اراضی مورد احتیاج طرح نهضت ملی مسکن را شناسایی نمایند.

شناسایی و تامین اراضی مورد احتیاج طرح نهضت ملی مسکن

به گزارش خبرنگاران از مشهد، یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان به عنوان متولی اجرای طرح نهضت ملی مسکن موظف است پیگیر اجرای طرح و تامین اراضی مورد احتیاج با همکاری فرمانداران باشد که بر اساس ضوابط، ضروری است فرمانداران نسبت به شناسایی و معرفی اراضی مناسب به مقدار متقاضیان موثر هر شهرستان به اداره کل راه و شهرسازی به عنوان قرارگاه اجرایی نهضت ملی مسکن اقدام نمایند.

وی گفت: ضروری است پیگیری گردد تا سایت سامانه این طرح برای ثبت نام متقاضیان در تمامی شهر های استان باز و امکان شناسایی دقیق تعداد متقاضیان واقعی فراهم گردد.

بیشتر بخوانید

استاندار خراسان رضوی بر لزوم تشکیل کمیته های تخصصی تامین اقتصادی به خصوص در بخش شناسایی چالش های پرداخت تسهیلات بانکی، امور زیربنایی، زمین و طرح و ساخت، به صورت منظم و هفتگی و ارائه گزارش کار به قرارگاه اجرایی نهضت ملی مسکن تاکید نمود.

در ادامه این جلسه مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی ضمن تشریح شرایط موجود مسکن استان، به بیان اقدامات اداره کل راه و شهرسازی برای اجرای بهتر طرح نهضت فراوری مسکن اشاره نمود و گفت: سهمیه برنامه نهضت ملی مسکن سال جاری تعداد 93 هزار واحد مسکونی است که برنامه ریزی تامین زمین برای ساخت 200 هزار واحد مسکونی جهت 2 سال آینده در حال اجرا است.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه https://saman.mrud.ir برای ثبت نام در این طرح ملی اقدام نمایند.

/م.ج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 بهمن 1400 بروزرسانی: 1 بهمن 1400 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1443

به "شناسایی و تامین اراضی مورد احتیاج طرح نهضت ملی مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی و تامین اراضی مورد احتیاج طرح نهضت ملی مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید