احتمال آموزش حضوری مدارس از آبان ماه

به گزارش تور کانادا، مدیرکل ارزیابی عملکرد و شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت که با افزایش واکسیناسیون در آبان ماه و ایجاد امنیت بیشتر، با نظر ستاد ملی مقابله با کرونا به صورت تدریجی، امکان آموزش در مدارس زیر150نفر به صورت حضوری وجود خواهد داشت.

احتمال آموزش حضوری مدارس از آبان ماه

به گزارش ایسنا، محمدحسین کفراشی با اشاره به این که آموزش از اول مهر ماه در فضای شاد، شروع خواهد شد، اظهار کرد: در منطقه ها روستایی و عشایری که جمعیت کمتر است، تدریس به صورت حضوری خواهد بود.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و شکایات وزارت آموزش و پرورش، توضیح داد: در مدارسی که جمعیت زیاد است با نظر شورای مدرسه و تصمیم مدیر نسبت به آموزش حضوری یا مجازی، تصمیم گیری خواهد شد.

وی با اشاره به این که 92درصد فرهنگیان دوز اول و بیش از 70درصد هم دوز دوم واکسن کرونا را دریافت نموده اند، گفت: اولویت تزریق واکسن با همکاران فرهنگی است و درصورت انجام واکسیناسیون برای دانش آموزان این کار از مقاطع بالا شروع خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در صورت روبرو شدن با موج ششم شیوع کرونا، آموزش به وسیله فضای مجازی ادامه خواهد یافت.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و شکایات با اشاره به این که آموزش و پرورش در کوشش است تا تجهیزات لازم نظیر گوشی و تبلت را برای بهره مندی از فضای آموزشی شاد در اختیار دانش آموزان فاقد تجهیزات آموزش الکترونیکی قرار دهد، اضافه نمود: وزارت آموزش و پرورش از اعضای شورای معاونان یک نفر را به اسم مشخص انتخاب نموده است تا با حضور در استان ها پیگیر حل و برطرف مسائل باشد.

کفراشی در ادامه، برحفظ سلامت دانش آموزان تأکید کرد و گفت: اولویت اول آموزش و پرورش حفظ سلامت دانش آموزان است.

منبع: فرارو
انتشار: 29 شهریور 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1308

به "احتمال آموزش حضوری مدارس از آبان ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال آموزش حضوری مدارس از آبان ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید