تلف شدن هزاران ماهی در مرز لهستان و آلمان (تور آلمان ارزان)

به گزارش تور کانادا، در پی تلف شدن انبوهی از ماهیان در دومین رودخانه بزرگ لهستان در امتداد مرز با آلمان، سازمان مدیریت آب ورشو نسبت به بروز فاجعه زیست محیطی هشدار داد.

تلف شدن هزاران ماهی در مرز لهستان و آلمان (تور آلمان ارزان)

با تور آلمان ارزان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، حامیان محیط زیست در پی تلف شدن انبوهی از ماهیان رودخانه ای در مرز میان آلمان و لهستان، خواهان تحقیق بر سر این موضوع شدند.

گزارش ها حاکی از مرگ شمار زیادی از ماهیان سواحل رودخانه اودر است که از کشور چک سرچشمه گرفته و به دریای بالتیک می ریزد.

پیوتر نیزنانسکی مدیر سیاست حفاظت محیط زیست لهستان در پی انتشار این خبر علت مرگ ماهیان را وجود یک ماده شیمیایی سمی صنعتی در آب دانست و همزمان سطح پایین آب ناشی از خشکسالی را برای آبزیان خطرناک توصیف کرد.

وی در عین حال کشف انبوهی از ماهیان مرده را در رودخانه اودر رویدادی غم انگیز دانست که هیچ اطلاعات شفافی درباره آن وجود ندارد.

نیزنانسکی از مقامات دولتی خواست تا درباره مرگ دسته جمعی ماهیان دومین رودخانه بزرگ لهستان تحقیق نمایند. همزمان مقامات دولتی این کشور به ساکنان سواحل این رودخانه هشدار داده اند که از شنا در اودر بپرهیزند و به آب دست هم نزنند.

سازمان مدیریت آب دولتی لهستان هشدار داد که در شرایط خشکسالی و گرمای هوا، وجود حتی مقادیر اندکی آلودگی، یک فاجعه زیست محیطی در آبراهه های حیاتی این کشور رقم می زند.

منبع: فرارو
انتشار: 26 مرداد 1401 بروزرسانی: 26 مرداد 1401 گردآورنده: tour-canada.ir شناسه مطلب: 1634

به "تلف شدن هزاران ماهی در مرز لهستان و آلمان (تور آلمان ارزان)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلف شدن هزاران ماهی در مرز لهستان و آلمان (تور آلمان ارزان)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید