راهنمای سفر

مرور بخشی از تاریخ در گورستان لنج های محمد عامری

ایسنا/ این خبر به توضیح مرور بخشی از تاریخ در گورستان لنج های محمد عامری برای شما مخاطبان پرداخته است.

28 آبان 1399

آشنایی با هتل های کانادا

هتل های کانادا درست مثل کشورهای دیگر از مالی تا لوکس رتبه بندی می شوند. اما این رتبه بندی بر اساس هزینه ساده ترین و دم دستی ترین نوع دسته بندی است. در ابتدای این مقاله انواع هتل ها از نظر کاربری، نوع سرویس دهی و نوع مالکیت را شرح می دهیم. بعد به سراغ هتل...

8 آبان 1399

هزینه های سفر به مالزی

مالزی کشوری مسلمان و دیدنی است.  مالزی با جنگل‌های انبوه درون شهری کوالالامپور و سواحل بکر جزایر پرهنتیان یکی از بهترین کشورهایی است که می‌توانید در طول عمر خود به آن سفر کنید.

25 اسفند 1398

ارزان ترین هتل های اروپا

هتل Reykjavik، وین و نئو در لیست بهترین هتل‌های ارزان اروپا به شمار می‌روند که در این مقاله با آن‌ها بیشتر آشنا خواهید شد. هزینه اقامت در این هتل‌ها نیز در این مقاله گردآوری شده است.

25 اسفند 1398

شهر زیبای سن پترزبورگ در روسیه

شهر سن پترزبورگ یکی از بهترین شهرهای اروپایی برای بازدید از جاذبه‎های تاریخی است. این شهر در کشوری قرار دارد که خود مهد زیبایی‌های طبیعی و تاریخی به شمار می‌رود و برای هر گردشگری بسیار جذاب اشت.

25 اسفند 1398

سفر به بهترین شهرهای کشور چین

شهرهای شیان (Xian)، چنگدو (Chengdu) و گویلین (Guilin) از بهترین شهرهای کشور چین برای بازدید هستند. گویلین چشم‌اندازهای زیبا و کم‌نظیری دارد، شهر شیان یک شهر تاریخی بوده و چنگدو زادگاه پانداهای بزرگ است.

25 اسفند 1398

سفر به کوردوبای اسپانیا

سفر به جنوب اسپانیا قدم گذاشتن در شگفتی هاست، سفر با تور اسپانیا تنها سفر به یک کشور نیست، سفر به دنیایی متشکل از هزاران دنیای کوچک و بزرگ است. در ادامه با ما همراه شوید تا با هم به جنوب اسپانیا سفر کنیم و نکاتی را برای سفر به کوردوبای اسپانیا برایتان...

25 اسفند 1398

ونکوور و ویزای کانادا

کوتاه، مختصر و مفید درباره ونکوور کاناداهر شهر برای مهاجرت مزایا و معایبی را دارد، ونکوور کانادا هم از این قاعده مستثنا نیست، آنچه که یک شهر را به شهری توریستی و علاوه بر آن مهاجرتی در دنیا تبدیل می نماید به همین سادگی ها نیست، کانادا باقدرت بالای اقتصاد...

21 اسفند 1398

توزیع 1000 بروشور گردشگری شهری در تالش

خبرنگاران: شهردار تالش با بیان اینک در ایام نوروز برای رفاه حال گردشگران و مسافران با تمام توان آماده به خدمت هستیم، گفت: در این ایام یک هزار بروشور راهنمای گردشگری شهری بین مسافران توزیع می گردد.

30 بهمن 1398

پیش بینی یاری هزینه سفر در بسته حمایتی از صنعت گردشگری

وزیر میراث فرهنگی و گردشگری با بیان اینکه فشار تحریم ها بر ارکان مالی خانوارها تاثیر سوئی داشته است، گفت: در حال کوشش برای تدوین بسته حمایتی از صنعت گردشگری هستیم و یاری هزینه سفر تنها بخشی از این بسته به شمار می رود.

28 بهمن 1398