طراحی گرافیکی و چاپ

خبرنگاران خارج از ساعت اداری مجموعه شعری با موضوع انقلاب و دفاع مقدس

اراک - خبرنگاران - خارج از ساعت اداری عنوان کتابی است که توسط محمد توکلی نوشته شده و مجموعه ای منظوم با موضوع انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس است.

26 شهریور 1399

11 هزار قطعه خودرو در دانشگاه آزاد اسلامی همدان فراوری شد، راه اندازی مدرسه عالی مهارت با 108 دوره آموزشی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی همدان از طراحی و فراوری 11 هزار قطعه خودرو در این واحد دانشگاهی اطلاع داد و اضافه کرد: این قطعات به فراوری انبوه رسیده و مقرر شده روی خودروی دی اس 9 به کارگیری شوند.

9 شهریور 1399

کتاب راهنمای شکست روایتگر بایدها و نبایدهای اکوسیستم استارتاپی ایران است

نشست نقد و آنالیز کتاب راهنمای شکست با حضور نویسنده و دو کارشناس حوزه استارتاپی کشور در خبرگزاری دانشجویان ایران برگزار گردید.

6 شهریور 1399

رونق فراوری کتاب های پژوهشی در گرو حمایت صنعت و دانشگاه است

به گزارش خبرنگاران، دهم تیرماه براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز صنعت و معدن نامگذاری شده است. اختصاص این روز فرصت مناسبی است که به مهم ترین موتور محرکه اقتصاد یعنی بخش صنعت و معدن نگاهی اندیشمندانه و عمیق تر گردد، چراکه این بخش به عنوان عامل...

4 شهریور 1399

ممنوعیت شرط ثبت نام در پیش دبستانی برای تحصیل در همان مدرسه غیردولتی

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: اینکه مدرسه غیردولتی خانواده ها را مجبور کند تا در آن مدرسه، فرزندشان را برای دوره پیش دبستانی ثبت نام نمایند، خلاف است و چنین شرطی هم برای ثبت نام در پایه اول دبستان نباید...

14 مرداد 1399

دو نمونه متفاوت از پردازنده های نسل دهم Core i5

کمپانی اینتل به تازگی پردازنده های نسل دهم، موسوم به Comet Lake-S را برای کلاس دسکتاپ میانی ( MSDT ) معرفی نموده است. آن طور که پیداست، این کمپانی در پردازنده های Core i5 این خانواده از دو تراشه متفاوت استفاده می نماید. بعضی منابع به تازگی متوجه شده اند که تفاوت...

8 مرداد 1399

آنالیز مضرات و فواید کرونا برای موزه ها

ایسنا/ بخاطر شیوع جهانی ویروس کرونا و شرایط پیش آمده، در این مقاله سعی شده تا مضرات و فواید کرونا برای موزه ها مورد آنالیز قرار بگیرند.

7 تیر 1399

تغییرات پنهان در سوریه در سایه کرونا

شیوع بیماری کرونا در خاورمیانه، شرایطی برای عادی سازی علنی روابط میان برخی کشور های عربی و سوریه پدید آورده است. هدف رسمی این عادی سازی، کمک به سوریه برای مقابله با کرونا است. اما محافل رسانه ای از رویکرد جدید کشور های عربی حوزه خلیج فارس در برابر سوریه...

18 خرداد 1399

مهلت ارسال آثار به همایش نسیم شمال در قزوین تمدید شد

خبرنگاران/قزوین طبق اعلام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با توجه به استقبال متقاضیان جهت شرکت در همایش بزرگداشت سید اشرف الدین حسینی قزوینی (نسیم شمال)، مهلت ارسال آثار به این همایش تا 20 فروردین ماه 99 تمدید شد.

10 اردیبهشت 1399

ترمیمِ معجزه آسای ریه های سیگاری های سابق

نتیجه این مطالعه نشان داد از هر 10 سلولِ ریه 9 سلول در سیگاری های فعلی دچار جهش شده بودند و این سلول ها شامل سلول هایی که می توانند سرطان ایجاد کنند هم می شدند. اما در سیگاری های پیشین، بسیاری از سلول های آسیب دیده با سلول های جدید که شبیه سلول های افراد...

28 اسفند 1398

توزیع 1000 بروشور گردشگری شهری در تالش

خبرنگاران: شهردار تالش با بیان اینک در ایام نوروز برای رفاه حال گردشگران و مسافران با تمام توان آماده به خدمت هستیم، گفت: در این ایام یک هزار بروشور راهنمای گردشگری شهری بین مسافران توزیع می گردد.

30 بهمن 1398

اعلام نتایج داوری آثار نخستین جشنواره دانشجویی فرهنگی هنری اقوام ایران زمین

خبرنگاران/لرستان دبیر اجرایی نخستین جشنواره دانشجویی فرهنگی هنری اقوام ایران زمین از اعلام نتایج داوری این جشنواره اطلاع داد.

30 دی 1398

ماجرای رسوب کاغذ در گمرکات ، پای اختلافات اداری 2 سازمان در میان است

درحالی که مقادیر زیادی کاغذ چاپ و تحریر در گمرکات رسوب نموده ، به نظر می رسد بعضی اختلافات اداری مانع مشخص تکلیف این کالاها و ترخیص آنها از گمرکات شده است.

26 دی 1398

کتاب جنگ های پونیک درباره جنگ 24 ساله روم و کارتاژ چاپ شد

به گزارش خبرنگاران، کتاب جنگ های پونیک نوشته دان ناردو به تازگی با ترجمه فرید جواهرکلام توسط نشر ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شده است. این کتاب هفتاد و سومین عنوان از مجموعه تاریخ دنیا است که توسط این ناشر چاپ می گردد.

24 دی 1398