طراحی گرافیکی و چاپ

مهلت ارسال آثار به همایش نسیم شمال در قزوین تمدید شد

خبرنگاران/قزوین طبق اعلام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با توجه به استقبال متقاضیان جهت شرکت در همایش بزرگداشت سید اشرف الدین حسینی قزوینی (نسیم شمال)، مهلت ارسال آثار به این همایش تا 20 فروردین ماه 99 تمدید شد.

10 اردیبهشت 1399

ترمیمِ معجزه آسای ریه های سیگاری های سابق

نتیجه این مطالعه نشان داد از هر 10 سلولِ ریه 9 سلول در سیگاری های فعلی دچار جهش شده بودند و این سلول ها شامل سلول هایی که می توانند سرطان ایجاد کنند هم می شدند. اما در سیگاری های پیشین، بسیاری از سلول های آسیب دیده با سلول های جدید که شبیه سلول های افراد...

28 اسفند 1398

توزیع 1000 بروشور گردشگری شهری در تالش

خبرنگاران: شهردار تالش با بیان اینک در ایام نوروز برای رفاه حال گردشگران و مسافران با تمام توان آماده به خدمت هستیم، گفت: در این ایام یک هزار بروشور راهنمای گردشگری شهری بین مسافران توزیع می گردد.

30 بهمن 1398

اعلام نتایج داوری آثار نخستین جشنواره دانشجویی فرهنگی هنری اقوام ایران زمین

خبرنگاران/لرستان دبیر اجرایی نخستین جشنواره دانشجویی فرهنگی هنری اقوام ایران زمین از اعلام نتایج داوری این جشنواره اطلاع داد.

30 دی 1398

ماجرای رسوب کاغذ در گمرکات ، پای اختلافات اداری 2 سازمان در میان است

درحالی که مقادیر زیادی کاغذ چاپ و تحریر در گمرکات رسوب نموده ، به نظر می رسد بعضی اختلافات اداری مانع مشخص تکلیف این کالاها و ترخیص آنها از گمرکات شده است.

26 دی 1398

کتاب جنگ های پونیک درباره جنگ 24 ساله روم و کارتاژ چاپ شد

به گزارش خبرنگاران، کتاب جنگ های پونیک نوشته دان ناردو به تازگی با ترجمه فرید جواهرکلام توسط نشر ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شده است. این کتاب هفتاد و سومین عنوان از مجموعه تاریخ دنیا است که توسط این ناشر چاپ می گردد.

24 دی 1398